حجت الاسلام و المسلمین  دکتر عبادی زاده با جمعی از خدام استان قدس رضوی دیدار کرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت هرمزگان ؛حجت الاسلام و المسلمین  دکتر عبادی زاده در دیدار با جمعی از خدام استان قدس رضوی اظهار کرد:پرچم آستان مقدس امام رضا (ع) منشاء خیر و برکت برای استان هرمزگان و مردم شریف استان خواهد بود ، انشاءالله برکت وجود امام رضا در استان باعث معطر شدن فضای شهر ما خواهد شد.

وی افزود : ما همیشه از برنامه های مذهبی و فرهنگی که آستان قدس برای هرمزگان داشتند استقبال کردیم و در همه شهرستانهای استان خادمان امام رضا (ع) را همراهی کردیم ، متاسفانه این روز ها اوضاع کرونا در استان رو به روال نیست البته حضور شما در این شرایط برای ما مایه مباهات است و جای شکر دارد.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد عبادی زاده عنوان کرد: انشاءالله در سفر های بعدی شما به استان هرمزگان مردم عزیز ما از حضور شما بیشترین استقبال و استفاده را خواهند کرد، البته گفتنی است که در همین سفر کوتاه شما خادمین رضوی به استان افرادی استفاده کردند.

امام جمعه بندرعباس تصریح کرد: تلاش های ما نؤید دهنده این است که به لطف خداوند بتوانیم در آینده نزدیک استان هرمزگان را به عنوان استان محبان حضرت امام سجاد (ع) قرار بدهیم ، با توجه به برگزاری ۱۰ دوره کنگره امام سجاد در استان هرمزگان ؛ و کار های خوبی انجام شده در این حوزه مخصوصا در حوزه صحیفه سجادیه ، بتوانیم قول را از شما بگیریم که نام استان ما به عنوان استان محبان امام سجاد ثبت شود.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان خاطر نشان کرد: این همه اتفاقات خوب در استان به برکت وجود ولی نعمت ما حضرت امام رضا(ع) است و هر چه داریم از وجود پربرکت ایشان است.

انتهای پیام/

فهرست