شناسه خبر: 3315

لینک کوتاه صفحه

https://hormoz.dmsonnat.ir/?p=3315

امام جمعه اهل سنت بهمدی بندر جاسک :
با حضور مردم در انتخابات سرنوشت خود و جامعه را تغییر دهیم
امام جمعه اهل سنت بهمدی بندر جاسک بیان کرد:حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای جواب قاطع و دندان شکنی برای بدخواهان نظام جمهوری اسلامی ایران است.

مولوی گرگیچ،امام جمعه اهل سنت بهمدی ‌در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت هرمزگان با اشاره به حضور و مشارکت مردم در انتخابات ۲۸ مرداد ماه گفت:با توجه به اینکه جامعه و مردم عزیز ایران در این چند سال اخیر با مشکلات معیشتی ،اشتغال،مسکن و هزینه های سرسام آور زندگی مواجه شده اند و این مشکلات نیاز به راه حل اساسی و مهمی را خواستار است.

ایشان در ادامه سخنان خود بیان کرد:حضور مردم در انتخابات و انتخاب یک فرد اصلح می تواند بسیاری از این مشکلات اقتصادی و سیاسی جامعه را حل نمود .

گرگیچ تاکید کرد :سعی  و تلاش دشمنان بر این‌است که حضور مردم را در پای صندوق های رای کاهش دهند تا بتوانند اهدافی و برنامه های که برای کشور ایران دارند به کرسی بنشاند اما این یک خیال باطل است و با حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای جواب قاطع و دندان شکنی برای بدخواهان نظام جمهوری اسلامی ایران است .

عالم اهل سنت هرمزگان خاطر نشان کرد:از تمامی مردم ایران اسلامی درخواست دارم یک فرد اصلح، کارآمد ، متدین و دیندار برای کشور عزیزمان انتخاب کنند تا بتواند راهگشای مسائل و رنج مردم باشد و برای حل  این مشکلات اقدامی انجام خواهد داد.

انتهای پیام/

فهرست