شناسه خبر: 5256

لینک کوتاه صفحه

https://hormoz.dmsonnat.ir/?p=5256

امام جمعه موقت بندرعباس:
حضور رئیس جمهور در جمع مردم دلگرم کننده بود
امام جمعه موقت بندرعباس با تاکید بر اینکه حضور رئیس جمهور در جمع مردم استان در مناطق سیل زده و زلزله زده دلگرم کننده بود گفت: از دولت انتظار می‌رود با توجه به دغدغه عمومی به بحث طرح انتزاع بخشی از هرمزگان به استان همجوار پایان دهد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت هرمزگان؛حجت الاسلام والمسلمین عطاالله میرزاده در خطبه‌های نماز جمعه بندرعباس اظهار داشت: حضور رئیس جمهور در استان هرمزگان نوید بخش تغییر و تحول است و امید داریم بخشی از مشکلات مردم کاهش یابد.

وی افزود: بازخوردی که از مردم گرفته‌ایم این است که با این سفر رئیس جمهور مردم دلگرم شده‌اند، آیت الله رئیسی در این سفر نشان داد سرباز رهبر معظم انقلاب اسلامی است.

امام جمعه موقت بندرعباس گفت: در این سفر دیدیم که آیت الله رئیسی با چه تواضعی در بین مردم حضور یافت و به حرف‌ها و مشکلات مردمی گوش داد این رفتارها و نحوه مواجهه با مردم برای کشور ارزشمند است و امیدآفرینی می‌شود.

وی تصریح کرد: دیگر نکته مثبت سفر رئیس جمهور به هرمزگان حضور وزرا در شهرستان‌ها بود که نزدیک مسائل و مشکلات مردم‌ را رصد کرده و برای حل آن راه‌حل احصا کردند، در این سفر نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان هم به خوبی مشکلات استان را به گوش رئیس جمهور رساند.

میرزاده گفت: در این سفر شاهد برخی وعده‌ها بودیم از رئیس جمهور انتظار می‌رود برای تحقق آنچه وعده داده شده نمایندگان و افرادی را مامور پیگیری کنند تا این وعده‌ها عملی شوند.

وی ادامه داد: یکی از نگرانی‌های مردم هرمزگان موضوع انتزاع بخشی از استان به استان همجوار است، از رئیس جمهور انتظار می‌رود در این زمینه تصمیم گیری منطقی بر حسب درخواست مردم انجام دهند تا پیامدهای عمومی از بین برود.

امام جمعه موقت بندرعباس گفت: اگر قرار شده در نقطه‌ای سرمایه‌گذاری شود فرقی ندارد این نقطه متعلق به هرمزگان است یا متعلق به استان همجوار، باید تلاش شود فقر و تبعیض در استان هرمزگان از بین برود.

انتهای پیام

 

فهرست