امام جمعه اهل سنت گتان:
راه برون رفت از مشکلات اقتصادی کشور تلاش و امیدواری جامعه است
امام جمعه اهل سنت گتان اظهار کرد:برای تغییر و تحول کشور باید تلاش و امیدواری خود را از دست ندهیم و با امید به خدا در مسیر تلاش کرد.

به گزارش اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت هرمزگان؛شیخ قادربخش ملایی،امام جمعه اهل سنت گتان در اولین خطبه نماز جمعه قرن جدید را با دعاء و تبریک سال نو شروع نمودند، گفت: راه برون رفت از مشکلات را عمل به فرمول قرآنی ( ان الله لایغیر ما بقوم حتی یغیروا ما بانفسهم) معرفی کرده و این آیه را شرح دادند.

وی بیان کرد:در برابر تغییر و تحول کشور باید تلاش و امیدواری خود را از دست ندهیم و با امید به خدا در مسیر تلاش کرد و ناامیدی از رحمت الله ازصفات کفار است، انه لاییاس من روح الله الا القوم الکافرین.

شیخ ملایی با توجه به اینکه دو موسم عظیم در پیش رو داریم گفت: موسم عبادی رمضان و موسم سیاسی انتخابات ، باید از همین الان برای این دو موسم برنامه داشته باشیم.

امام جمعه اهل سنت گتان تاکید کرد: دین اسلام فقط دین روزه و نماز نیست ، سیاست شرعی جزء لاینفک دین است که بسیاری از کفار در تلاشند که ما را در سیاهچاه سکولار بیندازند.

شیخ ملایی درپایان سخنرانی نماز جمعه خود خاطر نشان کرد: این هفته ،با توجه به نامگذاری امسال از طرف رهبر معظم انقلاب به عنوان سال « تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها» روش اجرایی کردن این پیام رهبری را تحقق یابد.

انتهای پیام/

فهرست