استاد مدارس اهل سنت هرمزگان:
رفتار صادقانه مسئولان تضمین کننده مشارکت حداکثری مردم در انتخابات خواهد بود
استاد مدارس اهل سنت هرمزگان بیان کرد:رفتار صادقانه مسولین یکی از مهمترین عواملی است که مردم و نخبگان جامعه را به میدان انتخابات می کشاند.

شیخ سید حسین توانا ،استاد مدارس اهل سنت هرمزگان در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت هرمزگان گفت:با توجه به اینکه در کشور نخبگان سیاسی،فرهنگی،اجتماعی داراست و تمام این نخبگان به عنوان یک شخصیت نقش محور و موضوع را پذیرفته اند ،اگر مدیران و مسئولیت شان را درست ادا کرده اند و در زمان خدمت رسانی صادقانه رفتار کرده اند مردم و جامعه آنان را حمایت خواهند کرد.

ایشان افزودند:در برخی از شهر و روستاها مشاهده می شود که مردم  با عملکرد برخی از مسئولین یک سردی مواجه شده اند با توجه به اینکه باید مردم خدمات و عملکرد نخبگان را ببیند تا در پای صندوق رای حضور یابند .

شیخ توانا با توجه به شرایط بداقتصادی که مردم جامعه با مشکلات زیادی روبرو شده اند و هیچ کسی صدای این مردم را نمی شنود گفت:حتما برای رفع مشکلات مردم جامعه باید از ابتدای هر دوره جلسات جهت رفع مشکلات و معضلات مردم برگزار شود .

استاد مدارس اهل سنت هرمزگان  تاکید کرد:مردم ایران قانع ترین مردم یک ملت هستند در دنیا که  با یک پارک و خانه بهداشت  در برخی روستاهای فاقد هیچ گونه امکانات راضی و قانع هستند اما بعضی اوقات با  کوچکترین مسئله ها توجه ای به آنان نمی شود.

ایشان در ادامه سخنان خود بیان کرد:مسئله گام دوم مقام معظم رهبری انتشار داده اند که در این بیانیه تجربه ۴۰ چند ساله بیان شده است و فقط این منشور را در ذهن خود بسپاریم و به آن عمل نشود به نتیجه ای نخواهیم رسید.

شیخ توانا خاطر نشان کرد:تغییر و تحول زمانی به وجود می آید که جامعه پویا و روشن باشد و دل های مردم جامعه زنده خواهد شد .

انتهای پیام/

فهرست