امام جمعه اهل سنت بندر چارک:
با حضورمردم در انتخابات ۲۸ مراد ۱۴۰۰ یک برگ زرین دیگری را در صفحه تاریخ ایران اسلامی به ثبت می رسانیم
امام جمعه اهل سنت بندر چارک اظهار کرد:با بصیرت وهوشیاری کامل مردم در روز ۲۸ مرداد شاهد شکوفایی اقتصادی و اجتماعی در ایران اسلامی باشیم.

شیخ مسعود راهبر،امام جمعه اهل سنت بندر چارک در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت هرمزگان گفت: همه ملت عزیز ایران را به حضور یکپارچه و نقش آفرین در ۲۸خرداد ماه ۱۴۰۰ دعوت میکنم ،تا بتوانیم برگ زرین دیگری را در صفحه تاریخ ایران اسلامی به ثبت برسانیم.

ایشان در ادامه سخنان خود بیان کرد:با توجه به اینکه دشمنان با ترفندها و برنامه ریزی های متعدد خود می خواهند ملت ایران در این روز حماسه ساز مشارکت نداشته باشند و ما باید این را بدانیم که افرادی که در خارج از کشور مردم ایران را به یاس ناامیدی دعوت میکنند ، دلسوز نظام و کشور نخواهند بود بلکه به دنبال منافع خود نمی باشند.

شیخ راهبر افزود:با وجود تورم ،گرانی های که ناشی از تحریم‌های ظالمانه، استکبار جهانی که کشور با آن مواجهه است این را می طلبد یکایک ما برای رفع مشکلات اقتصادی و اقتدار ،امنیت،آسایش خودمان در روز جمعه آینده حضور پیدا کنیم.

امام جمعه اهل سنت بندر چارک خاطر نشان کرد:ملت ایران باید بصیرت خود را افزایش دهند و با هوشیاری کامل و شاخص های که رهبر انقلاب اسلامی بیان نموده اند در این صحنه سیاسی شاهد شکوفایی اقتصادی و اجتماعی در ایران اسلامی کشور باشیم.

انتهای پیام/

فهرست