شناسه خبر: 5109

لینک کوتاه صفحه

https://hormoz.dmsonnat.ir/?p=5109

امام جمعه اهل سنت سورو بندرعباس:
شهیدحاج قاسم سلیمانی در حقیقت مالک اشتر زمان بود
امام جمعه اهل سنت سورو بندرعباس تاکید کرد:شهید سلیمانی در حقیقت مالک اشتر زمان ما بود و اعتقاد دارم دین اسلام هیچ‌ گاه بدون مالک اشتر نخواهد ماند. 

شیخ محمد صدیق فهیمی امام جمعه اهل سنت سورو در گفت‌وگو دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت هرمزگان با اشاره به شهادت حاج قاسم سلیمانی گفت: حاج قاسم سلیمانی الگوی اخلاص و عمل بوده است که به دست عیادی استکبار جهانی که در روز سیزده دی‌ماه مالک اشتر زمان توسط سرکرده استکبار جهانی به شهادت رسید.

وی افزود: شهید سلیمانی در حقیقت مالک اشتر زمان ما بود و اعتقاد دارم دین اسلام هیچ‌ گاه بدون مالک اشتر نخواهد ماند.

امام جمعه اهل سنت سورو تاکید کرد: دشمن از ترور ناجوانمردانه سردار سلیمانی این بود که با ترور سردار دل‌ها به تمامی اهداف خود در منطقه و در خاورمیانه دست پیدا کند اما دیدیم و ثابت شد برای همه که نه تنها به اهداف خود در منطقه دست پیدا نکرد بلکه خیلی زود متوجه شد به مشکلاتشان در این منطقه اضافه شده و همه اعلام کردند که ما سردار سلیمانی هستیم.

شیخ فهیمی خاطر نشان کرد: شهادت حاج قاسم هم همانند دوران حیاتشان آثار خوبی را به همراه داشته زیرا که رژیم صهیونیستی هر کاری را که دلشان می‌خواست در منطقه انجام می‌داد اما شهادت حاج قاسم به تمامی کشورهای اسلامی درس آزادگی داد و به آنها فهماند که چگونه خودشان را در قید و بند اسارت استعمارگران، استثمارگران و مستکبرین عالم قرار ندهند و چگونه از این این بند آزاد شوند.

انتهای پیام/

فهرست