شناسه خبر: 5254

لینک کوتاه صفحه

https://hormoz.dmsonnat.ir/?p=5254

شیخ امینی :
نیروهای توانمند بومی و دلسوز در امور کاراستفاده شود
امام جمعه اهل سنت شهر طبل گفت:نیروهای توانمند بومی و دلسوز استفاده شود تا شاهد پیشرفت و توسعه در قشم باشیم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت هرمزگان؛شیخ امینی امام جمعه اهل سنت بندر طبل در  دیدار با مشاور رییس جمهور گفت: در دولت آیت الله رییسی امور به افراد انقلابی و شایسته سپرده شود تا پیشرفت و توسعه را شاهد باشیم.

وی افزود: قشم به دلیل انتخاب مدیران نالایق و بی تدبیری‌های گذشته مشکلات عدیده ای دارد.
شیخ امینی تصریح کرد: راهکار این مشکلات حمایت همه جانبه دولت از مجموعه سازمان منطقه آزاد قشم است تا بتواند با جدیت مشکلات انباشته قشم را حل کرده و برای آینده نیز خدماتی را ارایه دهند.
وی ادامه داد: موقعیت ویژه این جزیره در خلیج فارس و نعمت‌های خدادادی و طبیعی و شرایط خاص این منطقه باعث ترس کشورهای همسایه شده است.
مدیر مجتمع علوم دینی اهل سنت بندر لنگه تصریح کرد: ضعف در برنامه ریزی برای آینده همیشه مشکل مدیریت‌های قبلی بوده و به این امر مهم باید نگاه ویژه ای شود.
وی همچنین با تاکید بر بومی گزینی اظهار کرد: از نیروهای توانمند بومی و دلسوز استفاده شود تا شاهد پیشرفت و توسعه در قشم باشیم.
وی افزود: خداوند به ایرانی نبوغ فراوان داده است تا جایی که در کشور امارات ۲ وزیر بهداشت و آموزش و پرورش متولد قشم بودند حالا چرا نباید از این توانایی در داخل کشور بهره برد؟

فهرست