شناسه خبر: 3290

لینک کوتاه صفحه

https://hormoz.dmsonnat.ir/?p=3290

امام جمعه اهل سنت بستک:
۲۸ خرداد ماه یک رویداد مهم و سرنوشت ساز کشور عزیزمان است
امام جمعه اهل سنت بستک اظهار کرد:انتخابات بهترین فرصت است که ما بتوانیم اراده خود را به اجرا بگذاریم و موظفیم با استفاده از حق خود این فرصت طلایی استفاده کنیم.

شیخ حسینی نژاد، امام جمعه اهل سنت بستک در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت هرمزگان با اشاره به ۲۸ خرداد روز مهم و سرنوشت ساز کشور عزیزمان ایران گفت: خدا را شاکریم که بار دیگر حضور پر رنگ ،همدلی خود را در این میدان آزمایش ، این میدان خودآزمایی را ثابت کنیم و اینکه تصمیمی قاطع و مستمر برای ادامه کشور عزیزمان ایران اسلامی بگیریم.

امام جمعه اهل سنت بستک اظهار کرد: مردم شریف ، صادق و با تقوای بستک عزیز همیشه حضورشان و صداقت ، هوشیاری شان در همه انتخابات پررنگ بوده است و همگام با ملت عزیز ایران هر جا نیاز بوده به پیروی از مقام معظم رهبری و برای حمایت از دولت ها حضور پیداکرده اند و همیشه حماسه افرین اند.

وی بیان کرد:یقین داریم که مردم شهر بستک به همراه همه مردم ایران اسلامی بار دیگر در ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ باز حماسه ای را خواهند افرید و بر خلاف آن بوق و کرن های که مخالفان به پا کرده اند و می خواهند مردمان را یاس و ناامید کنند، اما مردم ما بار دیگر باحضوری هوشمندانه ،هدفمند و با درایت کامل بار دیگر در میدان وارد می شوند تا دشمنان خود را مایوس کنند.

شیخ حسینی نژاد تاکید کرد : این انتخابات بهترین فرصت است که ما بتوانیم اراده خود را به اجرا بگذاریم و موظفیم با استفاده از حق خود این فرصت طلایی استفاده کنیم.

وی افزود:علیرغم همه مشکلات که جامعه با آن مواجه است اما به لطف پروردگار متعال و با هوشیاری مردم و با حضور همه بزرگواران یقینا این بار یک مجموعه اجرایی قوی براساس آنچه که تاکنون مشاهده کرده ایم انتخاب خواهیم کرد.

امام جمعه اهل سنت بستک خاطر نشان کرد: مهم ترین ضربه که به کشور ما وارد شد مسائل اقتصادی ، فساد ،تبعیض بوده است ، که مردم عزیز ایران اسلامی با انتخاب یک فرد اصلح و مطمئن در انتخابات بتوانیم ایرانی سرافراز و بدون هیچ مشکلی بسازیم.

انتهای پیام/

فهرست